تبلیغات
آبی پوشان : اولین وبلاگ باشگاه استقلال - ركور گل زنی در كمان ارش
آبی پوشان : اولین وبلاگ باشگاه استقلال
ماییم نوای بی نوایی بسم ا.. اگر حریف مایی

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 10 شهریور 1389

 

آرش بازگشته، مثل همیشه برنده و پرقدرت و قطعا برخی بی‌مهری‌ها نمی‌تواند جلوی انگیزه او را بگیرد

                                

                             

ركور گل زنی در كمان ارش برهای

آرش بازگشته، مثل همیشه برنده و پرقدرت و قطعا برخی بی‌مهری‌ها نمی‌تواند جلوی انگیزه او را بگیرد.

بیست و دوم شهریور ماه سال 1362 شاید خانواده برهانی هنگامی كه می‌خواستند نام پسر تازه به دنیا آمده خود را آرش بگذارند هرگز فكر نمی‌كردند روزی این فرزند تبدیل به یكی از بهترین و محبوب‌ترین چهره‌های ورزشی كشور شود.

از آن روز قریب 27 سال می‌گذرد و امروز شاهد آن هستیم تا پیراهن استقلال با شماره 9 بر تن پسری تند و تیز است كه برای شادی دل هواداران میلیونی استقلال حتی نیاز به زمان زیادی هم ندارد.

آرش وقتی در لیگ 86 به استقلال آمد با توجه به انتظارات زیادی كه از او می‌رفت نتوانست آنچنان كه باید و شاید بتواند خواسته‌ها را برآورده سازد، البته آن سال كل مجموعه استقلال سال ناموفقی را سپری كرد و آرش هم كه سال اول حضورش را می‌گذارند در مجموع در 35 بازی كه در مسابقات مختلف رسمی انجام داد 10 گل را به ثمر رساند كه خیلی هم فاجعه‌آمیز نبود.

سال بعد با قدرت یافتن استقلال، آرش هم تبدیل به مهره كارساز استقلال شد و با 21 گلی كه برای استقلال به ثمر رساند توانست هم عنوان آقای گلی لیگ را كسب كند و هم به ركورد تاریخی رضا عنایتی برسد. آرش در مجموع 28 بازی كه در آن سال در سه جام برای استقلال انجام داد ركورد بی‌نظیر 28 گل زده را بر جای گذاشت، ركوردی كه رسیدن به آن كار هر بازیكنی نخواهد بود.

سال گذشته هم برهانی عملكرد چندان بدی نداشت. علی‌رغم فرصت بسیار كمی كه به وی رسید توانست 14 گل برای تیم محبوبش به ثمر رساند.

آغاز لیگ مصادف شد با گلزنی آرش در اولین مسابقه و همگان منتظر ورود مجدد آرش آقای گل به عرصه لیگ برتر بودند كه متاسفانه مصدومیت بی‌موقع این مهاجم باعث شد چند بازی را از دست بدهد.

محرومیت فرهاد مجیدی باعث شد تا برهانی در مقابل نفت بازگشتی زودهنگام داشته باشد چرا كه مصدومیت آرش همچنان پا بر جا بود و عملكرد وی نیز تاثیر گذاشت. در هر حال مهاجم گریزپای آبی‌ها در فرصت كوتاهی كه در برابر سپاهان به دست آورده بار دیگر شایستگی‌های خود را به اثبات رساند و تاثیر مستقیمی در پیروزی باارزش لاجوردی‌پوشان داشت و شاید اگر اندكی خوش‌شانس بود می‌توانست زننده گل پنجم استقلال به رقیب هم باشد.

آرش بازگشته، مثل همیشه برنده و پرقدرت و قطعا برخی بی‌مهری‌ها هرگز نمی‌تواند جلوی انگیزه او را بگیرد. مهاجمی كه سابقه حضور در جام‌جهانی فوتبال را دارد و با پیراهن تیم ملی موفق شد به تیم‌هایی نظیر سوریه، عراق، قطر، لائوس، بوسنی(2 بار)، كرواسی، چین و... گلزنی كند و در عرصه باشگاهی صاحب 3 جام قهرمانی شده است. مسلما آنقدر روحیه و نیروی بالایی دارد كه هرگز برخی اظهار نظرات نتواند در آن تاثیری بگذارد. فراموش نكنید آرش بازگشته است.
طبقه بندی: ارش برهانی، 
ارسال توسط ایمان
آرشیو مطالب
نظر سنجی
قهرمان لیگ یازدهم چه تیمی هست ؟؟؟؟


امکانات جانبی
blogskin
< / html >

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس